מציג:

זוגיות שטובה לך

איך זה יכול להיות שבעולם שבחוץ – בעבודה, עם החברים, ואפילו בדייט ראשון,
את חזקה ובטוחה בעצמך ואת יודעת בדיוק מה את רוצה
ורק בזוגיות זה לא עובד לך?

איך כולן כבר נשואות, הקימו משפחה, ילדים,
ורק אני לא? מה לא בסדר איתי?

האמת היא, שאת בסדר גמור.

הבעיה היחידה היא שאיבדת אותך בתוך מערכות היחסים האלו.
שכחת את הקול שלך, את מי שאת, את העוצמות שבך.

וכל מה שאת צריכה, זה ללמוד איך להתנהל מתוך מקום שלם,
שמביא את עצמך בדיוק כמו שאת- מבלי להתפשר,
מבלי לחשוב שאת לא בסדר, מבלי לוותר על הגבולות שלך.

וככה תוכלי ליצור לעצמך זוגיות טובה ואוהבת,
עם פרטנר שיאהב אותך בדיוק כמו שאת,
שיכבד את הגבולות שלך ויתחשב ברצונות שלך,
שיהיה חבר טוב, שיכיל אותך,
שיתן לך את המקום החם והבטוח שכל כך חיפשת.

תוכנית ליווי אישית שבה תלמדי

איך להביא את עצמך ממקום שלם ואיך למשוך אלייך זוגיות מדוייקת ובריאה עם שותף אמיתי לחיים באופן טבעי מבלי לרדוף ומבלי להתאמץ

תוכנית הליווי מורכבת מארבעה שלבים משמעותיים שאותם נעבור יחד צעד אחרי צעד:

לעצור את הלופ - נבין למה את נתקלת בקושי שוב ושוב כשזה מגיע לזוגיות

למה במקומות אחרים בחיים שלך את אסרטיבית וחזקה, ובמערכות יחסים את “מאבדת את הראש”?

למה את מושכת את אותם הגברים שוב ושוב- מרוכזים בעצמם, לא סגורים על עצמם – למה את מתפשרת על עצמך במערכות יחסים, ומוותרת על הרצונות שלך.

נתחיל לעבוד על דפוסים חדשים שיעזרו לך להפסיק לרצות, להפסיק להתאים את עצמך ולוותר על הדברים שחשובים לך.
כשתתחילי לבסס את הדפוסים האלה, תהיי יותר מוכנה ליצור קשר בריא ואמיתי, בו את מבטאת את מי שאת באמת, ושומרת על גבולות בריאים.

לבחור נכון - אני במקום הראשון: להיות בטוחה בעצמך גם מול גברים

כשאת יוצאת לדייטים, את חושבת לעצמך האם את מעניינת מספיק?
האם את יפה מספיק? האם אני…?

וכשאת נמצאת במערכת יחסים, כל מה שאת חושבת עליו זה על מה את צריכה להיות, ואיך את צריכה להתנהג. המחשבה הזו על “איך אני צריכה להיות” גורמת לך להתאמץ להיות מישהי שאת לא, ולהתאים את עצמך כל הזמן למישהו אחר.

ואז אם הדייט לא הלך, או שמערכת יחסים הסתיימה, את ממשיכה להתהלך עם השאלה “מה עשיתי לא בסדר?” ובטוחה שהאשמה עלייך.

כשאת בוחרת קודם בעצמך, את מתחילה להתנהל מתוך מקום של ביטחון ולא מתוך מקום של פשרה.
ואז במקום להיות זו שרודפת אחריהם, וזו שנאחזת ומנסה להשאיר אותם איתך- את מתחילה למגנט ולמשוך אותם אלייך.

יוצאים לשטח ומתחילים להכיר: מדייטים למערכת יחסים!

עד עכשיו עשינו עבודת הכנה חשובה ,עלייך ועל החיבור שלך לעצמך. עכשיו שאת יודעת שאת לא מחפשת מישהו שימלא אותך או את החיים שלך, אלא מישהו שיוסיף על כל הטוב שכבר יש לך, זה הזמן לתרגל את העולם הפרקטי שקשור להיכרויות- מה עושים משלב ההיכרות עד שלב הדייט, ומה צריך לעשות בשביל להבשיל את הקשר למערכת יחסים משמעותית:

וכן 🙂 אני שם גם כדי לענות על השאלות הקטנות של – מה לענות לו להודעה באיך אני מתקשרת מולו? הוא רשם לי ככה, מה זה אומר? אני צריכה לעשות? איפה בכלל מכירים את הגברים שאני רוצה? מה עושים בדייט? האם לכתוב לו משהו אחרי הדייט או לא? – תוכלי להתייעץ איתי על כל הודעה שהוא שולח לך, אני אתרגם לך את המוח הגברי 😉

להישאר עם ראש מורם ורגליים על הקרקע

את בטח מכירה את זה – את יוצאת לדייט, ובראש שלך? את כבר בחתונה.
את כבר חושבת על השם משפחה שלכם ביחד, את חושבת על איך הילדים שלכם ייראו ומדמיינת את העתיד שלכם ביחד, וכל הודעה שהוא שולח? את מנתחת כאילו את בכירה בשב”כ.

וכשזה מבשיל למערכת יחסים? דיי מהר הבחור הופך להיות מרכז החיים שלך וכל הלו”ז שלך מותאם אליו, והדברים שחשובים לך- כבר נהיים לא כל כך חשובים, ורק כשזה נגמר את קולטת את זה…

ולכן זה הזמן לתרגל את מה שמעבר להכרות הראשונית ולקחת את זה צעד אחד קדימה, כדי לוודא שגם כשתכירי את בן הזוג האידאלי עדיין תשארי יציבה בלי לאבד את הראש או את עצמך. 

תדעי איך לא להסתנוור ותזהי כבר מההתחלה אם הבחור באמת מתאים לך ולערכים שלך,  תלמדי איך לשמור על הגבולות שלך גם כשהקשר מבשיל למערכת יחסים, ואיך לא לאבד את עצמך כשאת נמצאת בקשר.

בסיום התוכנית:

החיפוש אחר זוגיות יפסיק להיות גורם לסטרס וחרדה ויהפוך להיות תהליך משנה חיים שאליו את מגיעה רגועה ומפוקסת, כשאת מודעת לאיכויות שאת מביאה איתך וסוף סוף:

איך זה עובד?

3

חודשים

12

מפגשים אישיים

אחת לשבוע

מפגש כ-שעה

נוחות

בקליניקה או ב- ZOOM

תוכנית הליווי “שלמה כפי שאת” היא תוכנית בת 3 חודשים המורכבת מ 12 מפגשי אימון אישיים באורך שעה עד שעה ורבע, בתדירות של אחת לשבוע, שיערכו לפי בחירתך בקליניקה או באמצעות ZOOM

בין המפגשים את תקבלי ליווי ותמיכה אישית שוטפת בוואצאפ מייל וטלפון ברמה יומית.

כחלק מהתהליך תקבלי את ערכת הטיהור לטיפול אנרגטי והסרת חסמים + מדריך מסודר
ויומן אישי מיוחד המלווה את התהליך.
בנוסף תצורפי לקהילת “שלמה כפי שאת” המורכבת מנשים שעברו את התהליך, במסגרת הקהילה יתקיימו מפגשי פיזיים ומקוונים, הדרכות זום כולל מענה לשאלות, וגישה לפורטל “שלמה כפי שאת”, שבתוכו תוכלי למצוא הדרכות מקוונות בנושא זוגיות והגשמה לנשים מהממות כמוך.

בונוסים:

אבחון עם נומרולוגית

אבחון מקצועי אצל נומרולוגית מוסמכת. פגישה בת שעה וחצי, תדעי איך לייצר התאמה זוגית עבורך, לפי שיטת הנומורולוגיה והאבחון בצבע, מה מתאים לך בזוגיות, בקריירה ובחיים ואיך תורת המספרים עוזרת לנו לחוות זוגיות טובה, הצלחה, הגשמה ושפע מבחינה בריאותית, פיזית ונפשית.

טיפול נקודתי בשיטת "המסע"

“המסע” הינו תהליך פשוט, מדוייק ואיטנסיבי לעומק הגוף והנפש, המאפשר לגוף להשתמש ביכולת הריפוי הטבעית שלו , ולהשתחרר מסוגיות וחסמים המונעים מאיתנו לממש את הפוטנציאל שלנו ולהגיע למטרות שלנו. באמצעות המסע הרגשי והמסע הפיזי נהיה מסוגלים להגיע לשורש של אותה סוגיה, למוסס אותה, לשחרר אותה לחלוטין ולהוציא את עצמנו לחופשי כדי לחיות את החיים כביטוי מוחלט של העצמי האמיתי שלנו ולפתור אחת ולתמיד את מערכת היחסים שלנו עם “הילדה הפנימית” שדיי מנהלת אותנו רב הזמן.

מי אני?

היי , אני טל קפון מאמן נשים לזוגיות, מאסטר NLP, נשוי לדייזי ואבא של איימי ולני.

אל תחום האימון לזוגיות הגעתי אחרי שנים של קריירה מצליחה כסמנכ”ל מכירות בחברות הגדולות בשוק.
במהלך הקריירה שלי סימני וי על כל הסממנים החיצוניים של גבר מצליח – התפקידים הבכירים, הרכב, הדירה החדשה, נישואים לאשה מצליחה בזכות עצמה, ותינוקת שהפכה אותי לאבא.

ולמרות כל זה, מבפנים הייתי אומלל. אכול ספקות וביקורת עצמית, חוסר סיפוק, מה שהוביל גם למשבר בזוגיות עד כדי התחלה של הליך גירושין.
ניסינו הכל כדי להימנע מלהגיע למקום הזה- היינו אצל מגשרת, טיפול זוגי, ניסיתי אפילו ללכת לפסיכולוג בעצמי, אבל כל אלו לא צלחו.

תוך כדי הליך גירושין, הדבר הכי לא צפוי בעולם קרה! מפגש מקרי עם מאמנת אישית, גרם לי כאקט נואש אחרון להתחיל אצלה תהליך אימון שהפך לחוויה משמעותית שהציל את חיי הנישואים שלי והחזירה לי את החיבור לעצמי.

פתאום ממש יכולתי להרגיש את הלב שוב מתרחב, הצלחתי שוב להיות אני, התעמקתי פנימה במה שקורה אצלי ועשיתי והכרות עם מי שאני באמת, חקרתי מהם הערכים שלי , ומהי הסיבה שיש דברים שאני מגיב להם בצורה מסוימת. הפנמתי שאין בי משהו מקולקל שצריך טיפול, אלא שאני רק צריך להתחבר לעצמי והתאמן על איך לפעול בהתאם לערכים האמיתיים שלי.

כתוצאה מכך הצלחנו להציל את הזוגיות שלנו, ולאחרונה לני הבן השני שלנו נולד והוא מסמל בצורה הכי חזקה את אהבתנו והנצחון הענק שלנו, שאפשר לעשות הכל שבאמת רוצים לא משנה מה היה לפני.

המסע המטורף הזה הוביל אותי לתובנה שהיעוד האמיתי שלי נמצא שם…

לעזור לאנשים להחזיר לעצמם את החיים - בעודם חיים

זה בחר בי יותר מזה שאני בחרתי בזה.

כתוצאה מכך למדתי NLP עד לדרגת מאסטר, עשיתי הסבה מקצועית , פתחתי את הקליניקה שלי ופיתחתי שיטת אימון משלי שמאפשרת לי לייצר פריצות דרך בלתי נתפסות בפרק זמן קצר בעיקר אצל נשים.

כיום אני אני מלווה נשים קרייריסטיות לשחרר חסמים פנימיים ולבנות ערך עצמי חזק שמאפשר להן להגשים את עצמן בזוגיות בחיים ובקריירה ולהחזיר לעצמן את האמון בגברים, מבלי לוותר על עצמן בדרך.

קצת ממה שהמתאמנות שלי מספרות :

ואם את שואלת את עצמך...

כל תהליך מתחיל מפגישת “בוחרת בי” (תהליך מקדים + פגישה פיזית/מקוונת בת שעה וחצי עד שעתיים ללא כל התחייבות להמשך התהליך) בפגישה תביני מה (באמת) מעכב אותך כיום מלהשיג את הזוגיות שאת רוצה ומה אנחנו צריכים לעשות כדי לפתור את האתגר “שמנהל אותך” כיום מבלי ששמת לב ברמה הלא מודעת.

בסוף הפגישה וע”ב הבשלות והשלב שבו את נמצאת -אציע לך את אחת מתוכניות הליווי שלי בהתאמה מדוייקת למה שהכי נכון לך ויאפשר לך להיכנס לזוגיות ראויה מתוך מקום שלם וחיבור לזהות המדוייקת שלך ומה שהכי נכון לך, ללא כל התפשרותאת מקבלת ומשם לאחר שהבנו מה הכי נכון ומדוייק עוברך אנחנו מתאימים את תהליך הליווי המדוייק עבורך.

תהליך הדגל שלי “שלמה כפי שאת” הינו תהליך אינטנסיבי אך קצר למשך 3 חודשים הכולל מעטפת 360 מלאה כדי להעניק לך את כל מה שאת צריכה בשביל להשיג את הזוגיות שאת רוצה. מדובר ב12 מפגשים פרונטלים או בZOOM, ליווי אישי שלי איתך ע”ב יומי, עבודה יישומית בבית ופורטל הדרכות מקוון + חיבור לקהילה של נשים מהממות כמוך. מטרת התוכנית היא אחת והיא לקחת אותך מהמקום שאת נמצאת בו כיום אל עבר המטרה הזוגית שאת מייחלת לה תוך חיבור למי שאת באמת (ולא מה שאת מספרת לעצמך שאת) בעזרת התת מודע.

כמובן, רב הנשים שעובדות איתי נכנסות למערכת יחסים משמעותית כבר במהלך, או מיד לאחר התוכנית (קפצי למטה לקרוא קצת מה החוויה שלהן בתהליך עצמו) יחד עם זאת כמו כל דבר – לדברים יש קצב ואנחנו נעשה את זה על-בסיס מה שנכון ומדויק עבורך.

זכרי שהמטרה שלך היא לחיות בזוגיות משמעותית עם פרטנר ושותף אמיתי לחיים, מתוך מקום שלם שיאפשר לך לבסס זוגיות חזקה שתחזיק לאורך זמן, מבלי להתפשר ומבלי שתאבדי את עצמך בתוך הקשר, כפי שקרה לך בעבר.

התוכנית הזו בניגוד לאחרות בתחום הזוגיות מתמקדת קודם כל בצלילה לעומק של מה שקורה אצלך בפנים, בעיני כל התשובות קיימות בנו – ותפקידי הוא רק לאמן אותך ולהוביל אותך למצוא אותן ולדאוג שאנחנו מיישמים אותן בחיים שלנו, הלכה למעשה.

המטרה שלנו בתהליך המשותף היא לבסס חיבור כל כך חזק למי שאת, כך שלא תצטרכי יותר לרדוף אחרי זוגיות, אלה תתחילי למשוך אלייך ללא מאמץ את מי שמדוייק עבורך ולחיות בזוגיות בריאה ומעצימה שמתאימה לך בול. התוכנית נבנתה ושופרה לאורך הדרך ע”ב אך ורק מה שעובד, ומייצר בפועל את התוצאות הטובות ביותר לעשרות הנשים שעבדתי איתם בצמוד ומה שעבד לי ולאישתי אישית בזוגיות המהדהימה והדרף שהובילה אליה.

כגבר אני יכול לשמש עבורך כ”מתורגמן” לשפה הגברית, מהסיבה הפשוטה שרק גבר יוכל להבין איך גברים חושבים, וזה מהווה עבורך יתרון עצום. אני אוכל להסביר לך איך מתקשרים איתם הלכה למעשה ומה צריך לעשות בשביל להוביל את מערכת היחסים למשהו רציני עם הגברים שאת באמת רוצה. בתהליך עצמו תקבלי הבנה מעמיקה איך המוח (והלב) של הגברים עובד ומה צריך לעשות בדיוק, כולל קבלת כלים ותשובות בזמן אמת – לשאלות שיצופו במערכות יחסים שתיכנסי אליהן כבר במהלך התהליך או מיד לאחריו.

ראשית אנחנו מקיימים שיחת ההתאמה ללא עלות, בה נבין יותר אם את בשלה לשינוי ונוכל לעבוד יחד, בשיחה תקבלי משמעויות כספיות וכיצד זה הולך לעבוד בפועל, בגדול כל תהליך מתחיל בפגישת “בוחרת בי” שזו פגישה לא מחייבת שבה תביני אחת ולתמיד מה מעכב אותך (באמת) מלהיכנס לזוגיות ומשם תביני בדיוק מה עלייך לעשות בשביל לפתור את האתגר שמלווה אותך. במקביל בפגישה זו אנחנו מבינים איזה מהתהליכים שאני מציע הכי נכון ומדויק עבורך, כל עוד את בשלה ומתאימה לתהליכי הליווי שלי. 

תהליך האימון איתי הוא משולב והוליסטי – כך שהוא מתבסס על כלים מעולם המנטלי, רוחני וניהולי. במסגרת תהליך האימון נעשה שימוש בטכניקות בעולמות התת מודע כגון – NLP, דמיון מודרך ובין היתר שימוש בהיבטים רוחניים כמו עולם הנומרולוגיה והצבעים, טיהור אנרגטי. כמו כן נעשה שימוש בכלים ניהוליים מעולמות הניהול הבכיר – אשר עסקתי בו רב חיי .

קודם כל חשוב שתדעי, שרב מי שמגיעה אלי עברה תהליכים, טיפולים וסדנאות לפני, חלקן מספרות שזה משהו שקרה ברצף של 5-10 שנים וכבר איבדו את האמון שיש משהו שיעזור להן. אם מסתכלים על הנתונים עדיין רב המתאמנות שבוחרות לעבוד איתי מעידות על זה שיש משהו בתהליך הזה שהוא שונה במהותו, כי שוב לא מדובר בתהליך סטנדרטי כמו שהרב מציעים. מה שאני מציע זה שתחווי על בשרך – בואי לפגישה “בוחרת בי” בודדת ומשם תראי מה נכון ומדוייק עבורך. יש הרבה ידע מקצועי שאוכל לרשום כאן, אבל זה לא מה שיגרום לך לדעת באמת – אלא רק החוויה האישית שלך.

כן, ניתן לחלק את עלות התהליך לתשלומים/הוראת קבע באשראי (ללא תפיסת מסגרת) כך שתוכלי לבחור את הדרך הנוחה והמתאימה לך ביותר ללא מגבלה כלשהי על איכות חייך.

מעוניינת לתאם פגישה?

השאירי פרטים ואחזור בהקדם:

 © כל הזכויות שמורות לטל קפון ע.מ 300615846 בלבד, כל העושה שימוש במידע הנ”ל או בחלקים ממנו מסתכן בתביעה אישית כמקובל בחוק ©